Przejdź do treści

Nowoczesne
oprogramowanie
wspierające biznes

Zajmujemy się usprawnianiem firm za pomocą nowoczesnego oprogramowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i bezpłatnych konsultacji.

Co oferujemy?

Potrzebujesz innego rozwiązania?

Chcemy zostać Twoim technologicznym partnerem w biznesie! Opowiedz nam o swoich potrzebach.
Napisz lub zadzwoń

Rozpocznij z nami projekt

W WeAstronauts Software przez lata wypracowaliśmy procesy, które umożliwiają nam efektywne wdrażanie oprogramowania dla naszych klientów. To dzięki nim jesteśmy w stanie pracować wydajnie, nie "przepalać" budżetu, a także dostarczać zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Bezpłatna wycena
 1. Darmowa konsultacja i wycena

  weastronauts software

  weastronauts software Chcemy dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby. Z tego względu zaprosimy Cię na darmowe spotkanie, podczas którego skonsultujemy założenia i możliwości. Sprawdzimy, czy na rynku istnieją gotowe rozwiązania zdolne nas wspomóc lub przygotujemy estymatę wdrożenia autorskiego oprogramowania.

 2. Audyt, specyfikacja i ułożenie harmonogramu

  weastronauts software

  weastronauts software Pracujemy w sposób dojrzały, dbając o Twoje interesy. Planując każde wdrożenie przygotowujemy dokument opisujący wszystkie założenia, tworzymy listę zadań nadając im priorytety, a następnie przygotowujemy harmonogram prac. Wszystkie te elementy są załącznikiem umowy zabezpieczającej interesy klienta.

 3. Product Design

  weastronauts software

  weastronauts software W pierwszej fazie projektu koncentrujemy się na usprawnieniu koncepcji i upewnieniu się, że wybraliśmy optymalną drogę. Szczegółowo opisujemy wszystkie funkcjonalności, projektujemy interfejs użytkownika, a także wybieramy zakres pierwszej wersji systemu – tzw. wersji MVP lub PoC (Proof of Concept).

 4. Transparentny Development

  Naszym największym atutem jest zdolność do efektywnego prowadzenia prac programistycznych. Powołujemy niewielkie, zgrane zespołu pracujące w zaplanowanych sprintach. Dajemy klientowi wgląd w harmonogram pracy, a także regularnie raportujemy o postępach. Zmiany w projekcie są automatycznie aktualizowane na udostępnionym serwerze testowym.

 5. Support i gwarancja

  Proces development'u finalizujemy umieszczeniem aplikacji na ustalonym z klientem środowisku produkcyjnym, a następnie zapewniamy darmowy, miesięczny monitoring oraz pomoc techniczną. Na wszystkie nasze produkty udzielamy również rocznej gwarancji.

People Driven Development

Od początku naszej działalności koncentrujemy się na budowaniu trwałych relacji z naszymi klientami, a także w obrębie całego zespołu. Taka idea sprawia, że nie ma dla nas problemów, a jedynie kolejne wyzwania do podjęcia.

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Co możesz zyskać kontaktując się z nami?

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Z tego powodu zachęcamy każdego przedsiębiorcę do kontaktu z naszym zespołem specjalistów. Pomożemy, doradzimy, a także za darmo zaproponujemy narzędzia usprawniające prowadzenie biznesu. Sam ocenisz jak wiele współpraca z nami może wnieść do Twojej firmy.

Czym zajmujemy się w WeAstronauts Software?

Firma WeAstronauts to software-house składający się z architektów, programistów, analityków biznesowych, a także informatyków i designerów. Świadczymy szeroki wachlarz usług mających za zadanie usprawnienie funkcjonowania małych i średnich firm poprzez wytwarzanie nowoczesnego oprogramowania, uświadamianie przedsiębiorców, a także automatyzację procesów. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich organizacji zainteresowanych świadomym rozwojem biznesu opartym o procedury i nawyki ułatwiające skalowanie.

Jakie są nasze największe atuty?

Posiadamy wypracowywane latami know-how umożliwiające efektywne tworzenie oprogramowania. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, pozyskując zadowolonych, powracających klientów mierzących nasze wsparcie w zaoszczędzonym przez ich pracowników czasie. Wdrażane przez nas usługi są stabilne oraz bezpieczne, a gwarancja i wsparcie techniczne zapewniają spokój wśród naszych klientów.

Czy obecnie rekrutujemy?

Tak, aktualnie szukamy programistów oraz Project Manager’ów do pracy przy rozwijaniu naszego oprogramowania wewnętrznego oraz aplikacji naszych klientów. Rekrutujemy zarówno do pracy w naszym biurze na krakowskim Kazimierzu jak i do pracy zdalnej. Więcej informacji w zakładce Kariera.

Jak można się z nami skontaktować?

Najprościej telefonicznie pod numerem 505-727-255 lub mailowo pod adresem [email protected]. Nasze biuro czynne jest od 8 do 17 w dni robocze.

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]