Przejdź do treści

Cechy współpracy

User avatar

Przejęcie projektu

Adaptujemy się do realiów istniejącego projektu. Jesteśmy zaangażowani i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań.

User avatar

Dedykowani specjaliści

Dbamy o to, aby w projekcie pracowali ci sami, zaznajomieni z nim specjaliści. Wiemy, że ciągła rotacja nie sprzyja osiąganiu zadowalających rezultatów.

User avatar

Nowoczesne narzędzia

W standardzie implementujemy do projektu narzędzia takie jak: monitoring i analiza zdarzeń, automatyczny backup, komunikator, lista zadań.

User avatar

Pomoc techniczna 24/7

Posiadamy dedykowany zespół techników gotowych pomóc w weekendy oraz święta.

User avatar

Oprogramowanie legacy

Potrafimy pracować w warunkach migracji na nowy system. Dbamy o stabilność oraz wspieramy prace związane z tworzeniem kolejnej wersji oprogramowania.

User avatar

Automatyzacja i DevOps

Posiadamy szerokie kompetencje związane z DevOps. Usprawniamy procesy, a także zapewniamy dojrzałe środowiska produkcyjne i testowe dla aplikacji i systemów informatycznych.

W jaki sposób pracujemy?

W naszej firmie, działanie support’u oprogramowania opiera się na szybkiej i sprawnie reakcji na zgłoszenia użytkowników. Klienci mają możliwość składania zgłoszeń przez różne kanały, takie jak e-mail, telefon lub specjalny system ticketowe.

Do projektu przydzielani są dedykowani specjaliści z szeroką wiedzą na temat produktu klienta oraz kompetencjami w danej technologii programowania. Nasi specjaliści są również szkoleni w zakresie obsługi klienta i posiadają wysokie umiejętności komunikacyjne. Dzięki temu potrafią zapewnić klientom profesjonalną i uprzejmą obsługę.

Do każdego projektu dołączamy narzędzia usprawniające monitoring oraz analizę zdarzań w aplikacji. Dodatkowo konteneryzujemy moduły aplikacji, które tego wymagają. Dbamy o zapewnienie jakości i angażujemy się w rozwój kolejnych usprawnień.

Proponowane działania

Monitoring działania maszyny

Agregowanie logów z mikroserwisów

Powiadomienia PagerDuty

Dział supportu 24/7

Bezpośredni kontakt

Zaznajomienie z produktem

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]