Przejdź do treści

Proces wdrożenia krok po kroku

1.

Analiza potrzeb

Proces wdrożenia rozpoczynamy od rozmowy z technologicznym reprezentantem firmy, bądź administratorem infrastruktury. Zwracamy uwagę na najbardziej wrażliwe elementy instalacji.

2.

Dobór i wdrożenie monitoringu

Na podstawie raportu, dobieramy szereg usług niezbędnych do zapewnienia monitoringu i wdrażamy je w infrastrukturze klienta. Ostatnim, niemniej ważnym etapem jest praktyczne szkolenie zespołu w używaniu nowych narzędzi.

3.

Kompleksowy monitoring

Często firmy, z którymi współpracujemy wolą przenieść całkowity obowiązek monitorowania aplikacji w nasze ręce. W takim układzie bierzemy odpowiedzialność za wszystkie usługi klienta, a jemu samemu przygotowujemy regularne raporty podsumowujące.

Przewaga dzięki procesowi

  • Monitoring podczas developmentu

    Zarówno podczas prac programistycznych, jak i w gotowych, dostarczonych do klienta aplikacjach stosujemy złożone narzędzia służące do analizy metryk pochodzących ze wszystkich komponentów serwisu.

  • Monitoring środowisk produkcyjnych

    Dzisiejsze oprogramowanie często składa się z wielu serwisów. Podstawą utrzymania takiego systemu to solidny monitoring i śledzenie działania wszystkich komponentów. Nasze rozwiązania pomagają unikać awarii i oszczędzić godziny pracy administratorów i techników.

  • Monitoring chmury

    Posiadamy wypracowane narzędzia dla monitorowania aplikacji utrzymywanych w chmurze (serverless). Specjalizujemy się w AWS, ale obsługujemy również Microsoft Azure oraz Google Cloud Platform.

Rozwiązania powstałe z chęci spokoju

Wraz ze wzrostem naszej firmy, zwiększyła się również konieczność inwestowania w narzędzia, służące do monitoringu infrastruktury, parametrów maszyn oraz samego oprogramowania. Podjęliśmy decyzję o stworzeniu procedur związanych z utrzymaniem bezawaryjnego środowiska dla naszych klientów, a niewiele później zabezpieczyliśmy w podobny sposób wszystkie wewnętrzne projekty i maszyny developerskie.

Analizujemy parametry serwerów i ruch sieciowy, a także wykrywamy na czas wszystkie anomalie zagrażające stabilności w działaniu.

Oferujemy wsparcie dla wszystkich firm chcących usprawnić własny system informatyczny.

Wypowiedzi programistów

W dużej mierze stosujemy oprogramowanie z otwartym kodem, dzięki czemu nasz klient nie musi odnawiać płatnych subskrypcji oraz licencji na aktualizację.

Konrad Broda
Właściciel firmy, DevOps

Dostarczamy narzędzia umożliwiające monitorowanie usług z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z przeglądarki internetowej.

Michał Czopek
Tech Lead

Analizujemy ruch sieciowy oraz logi systemowe wychwytując wszelkiego rodzaju anomalie, o których powiadamiany jest dział Support.

Piotr Adamczyk
Backend Developer

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]