Przejdź do treści

Dlaczego warto nam zaufać?

1.

Sieć bez awarii

Pokonaj problemy z internetem. Posiadamy doświadczenie w zapewnianiu stabilnej infrastruktury sieciowej odpornej na usterki.

2.

System usprawniający pracę biura

Dostarczamy rozwiązania usprawniające pracę takie jak: dyski sieciowe dostępne z każdego miejsca na Ziemi, automatyczne kopie zapasowe komputerów w firmie, oprogramowanie monitorujące bezpieczeństwo urządzeń pracowników firmy.

3.

Bezpieczne środowisko pracy

Stosujemy nowoczesne rozwiązania filtrowania ruchu (firewall) skutecznie ograniczające dostęp osobom niepowołanym. Znacząco zmniejszamy podatność na zakażenie komputera wirusem.

Zalety Outsourcingu

 • O usłudze

  Przydzielamy dedykowanego technika, który będzie dostępy telefonicznie i mailowo dla Twojej organizacji. Informatyk może dokonywać codziennej obsługi lub reagować na zgłoszenia rozwiązując problemy nawet w ciągu 15 minut.

  outsourcing informatyczny
 • Czym się charakteryzujemy?

  Cechujemy się przystępnym podejściem do klienta. Poznajemy pracowników firmy, znamy ich obowiązki i staramy się usprawniać ich pracę. Bardzo szybko odpowiadamy na telefony i maile. Posiadamy szereg wyszkolonych techników z różnych dziedzin: informatycy, technicy sieciowi, programiści, graficy, DevOps’owie.

  outsourcing informatyczny
 • Darmowa konsultacja

  Przetestuj nas. Oferujemy darmową konsultację oraz okres próbny, podczas którego wykażemy się zaangażowaniem i usprawnimy informatyczną stronę Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy.

  outsourcing informatyczny

Zadbaj o nowoczesną sieć w Twojej firmie

Sieć informatyczna w biurze jest narzędziem pracy, które musi być sprawne i wydajne. Przekłada się to na wiele czynników takich jak: bezpieczeństwo, tempo pracy, a nawet nastroje pracowników. Nikt nie lubi, gdy internet działa wolno lub co chwilę się rozłącza!

Często takie incydenty to jedynie brak fachowca. Wdrożymy się w Twoją organizację i zapewnimy pomoc w najbardziej kluczowych aspektach.

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Wypowiedzi programistów

Współpracujemy z firmami na zasadzie wsparcia informatycznego. Zapewniamy kompleksową realizację instalacji sieciowej w firmie, a następnie udostępniamy technika wykonującego prace konserwacyjne i interwencyjne wtedy, gdy to konieczne. To dużo bardziej opłacalne dla naszych klientów niż zatrudnienie specjalisty na etat.

Konrad Broda
Właściciel firmy, DevOps

Jesteśmy specjalistami z dziedziny oprogramowania oraz budowy infrastruktury serwerowej. Dzięki temu sprawnie pomagamy w problemach dotyczących różnych warstw informatycznych.

Michał Czopek
Tech Lead

Nasi technicy są dostępni “pod telefonem”, gdy tylko tego potrzebujesz. Reagujemy szybko i sprawnie pomagamy w codziennych problemach.

Oskar Jaworski
Developer, Support Assistant

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]