Przejdź do treści

Przykładowe zastosowania

User avatar

Monitoring urządzeń IoT

Wyświetlanie parametrów w czasie rzeczywistym, śledzenie pozycji GPS

User avatar

Ułatwiony serwis

Zdalny dostęp do urządzenia, hierarchia uprawnień, podział obowiązków techników

User avatar

Wizualizacja danych

Wielowarstwowe wykresy, agregowanie dużych ilości danych, analiza Big Data, wyszukiwanie anomalii

User avatar

Generowanie raportów

Raporty CSV, XSLX, PDF, automatyzacja sprawozdań, finanse i rozliczenia, śledzenie kosztów infrastruktury

User avatar

Obsługa procesów

Automatyzacja produkcji, analiza wydajności linii produkcyjnej

User avatar

Powiadomienia i notyfikacje

Alerty o przekroczeniu wartości pomiarowych, inteligentne powiadomienia SMS oraz push, pager-duty

Technologia, która wspiera Twój biznes

  • Dedykowane Platformy IoT

    Projektujemy, tworzymy oraz wdrażamy kompletne platformy IoT, w pełni zintegrowane z urządzeniami Twojej firmy. Zbudujemy Proof of Concept lub w pełni funkcjonalny produkt, niezależnie od tego, czy Twoje przedsiębiorstwo jest firmą przemysłową, działem badawczo-rozwojowym czy też startupem technologicznym.

  • Serwis webowy oparty o IoT

    Na podstawie danych z urządzeń, stworzymy dedykowany serwis internetowy, wedle potrzeb Twojego biznesu. Może on służyć do zarządzania urządzeniami, monitoringu danych w czasie rzeczywistym, podglądu danych historycznych, konfiguracji automatycznych alertów i powiadomień, analityki bądź administracji. Serwis może być zarówno narzędziem wewnętrznym dla Twojej firmy, jak i w pełni funkcjonalnym i atrakcyjnym produktem dla Twoich klientów.

  • Wydajna i skalowalna platforma chmurowa

    Do obsługi komunikacji z Twoimi urządzeniami, zbudujemy dedykowaną platformę opartą na chmurze, która będzie pośredniczyć w przekazywaniu i przetwarzaniu danych. Platforma oparta na usługach serverless, zdolna będzie automatycznie skalować się do generowanego przez urządzenia ruchu. Niemal nieograniczone zasoby chmury pozwolą obsługiwać nawet miliony wiadomości dziennie, bez potrzeby przejmowania się częścią sprzętową.

Zalety platform IoT

1.

Niski koszt utrzymania i elastyczny cennik

Jedną z głównych zalet autoskalującej się infrastruktury jest ilość pieniędzy, które potrafi zaoszczędzić, gdyż korzysta ona z takiej ilości zasobów, jakiej w danej chwili potrzebuje. Pozwala to na zbudowanie elastycznych cenników w oparciu o szacunkowy koszt obsługi pojedynczego urządzenia, czy nawet rozliczanie klientów bezpośrednio za ruch, który wygenerowali.

2.

Bezpieczna komunikacja

Zapewniamy bezpieczeństwo rozwiązań, począwszy od szyfrowania komunikacji przy użyciu protokołów takich jak MQTT, HTTPS, czy LoRaWAN, uwierzytelniania urządzeń, skończywszy na zaawansowanej kontroli dostępu do danych na panelu użytkownika.

3.

Zaawansowane funkcjonalności

Opracowywany serwis umożliwiać może tworzenie przez użytkowników własnych dashboardów, wyświetlających stan wybranych urządzeń w czasie rzeczywistym, konfigurację alertów, wysyłających powiadomienia email lub SMS, czy też przeprowadzanie zaawansowanej analityki na zebranych przez system danych.

Wznieś swoją firmę na wyższy poziom za pomocą nowoczesnych rozwiązań

Internet Rzeczy (IoT) to wizja przyszłości funkcjonowania przedsiębiorstw. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IoT umożliwi Twojej firmie usprawnienie procesów produkcyjno-dostawczych i podniesienie jakości usług. Efektywność operacyjna przekłada się na oszczędność kluczowych zasobów: czasu i mocy przerobowej pracowników.

Przygotuj się już teraz na tę transformację biznesową, aby w przyszłości wznieść swoją firmę na wyższy poziom konkurencyjności, efektywności i satysfakcji klientów.

Korzyści płynące z wykorzystania platform IoT

Monitorowanie i zdalne zarządzanie

Optymalizacja procesów i efektywności

Poprawa bezpieczeństwa

Oszczędność czasu i zasobów

Innowacyjność rozwiązań

Automatyzacja procesów

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]