Przejdź do treści

Pełne wsparcie techniczne

User avatar

Dedykowany programista

Twoim projektem będzie zajmowała się jedna i ta sama osoba. Uzyskasz do niej bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy.

User avatar

Proaktywne podejście

Skupiamy się na tym co w danym momencie jest najważniejsze. W pierwszej kolejności realizujemy zadania, które mają największy wpływ na Twoją stronę internetową (np. optymalizacja SEO).

User avatar

Rozliczenie na podstawie przepracowanych godzin

To Ty decydujesz ile pomocy potrzebujesz w danym miesiącu. Jesteśmy elastyczni, reagujemy szybko na potrzeby dnia codziennego.

User avatar

Kopia zapasowa i aktualizacje

Bezpieczeństwo to podstawa. Z nami nie martwisz się problemami technicznymi – bierzemy to na siebie.

User avatar

Optymalizacja

Regularnie pilnujemy, aby Twoja strona wczytywała się szybko i spełniała wszystkie dobre praktyki Google. Technicznie dopracowana strona to podstawa wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.

User avatar

SEO

Posiadamy zaawansowane narzędzia dzięki którym cyklicznie wygenerujemy raport SEO oraz wdrożymy odpowiednie poprawki na Twojej stronie WWW.

Jak opiekujemy się Twoją stroną?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy przy stronach internetowych WordPress i sklepach WooCommerce. Cenimy sobie proaktywność i otwartość we współpracy oraz jesteśmy na tyle niewielką firmą, by móc zaoferować klientowi bezpośredni, sprawny kontakt z osobą zajmującą się projektem.

Rozpoczynając pracę z nową stroną internetową wykonujemy audyt uwidaczniający błędy i zaniedbania. Weryfikujemy działanie analityki i zgodność obecnym prawem (Cookie, RODO). W dalszej kolejności zwracamy uwagę na zawartość strony, pozycję w wyszukiwarkach, a także funkcjonalność strony internetowej (np. prędkość działania czy czytelność).

Przedstawiamy konkretny program naprawczy i realizujemy go w komfortowym dla budżetu tempie. Efekty prac prezentujemy w cyklicznych raportach.

Ogół możliwości

Aktualizacje WordPress

Monitoring działania strony

Analityka Google Analytics

Analityka Google Search Console

Publikowanie reklam

Optymalizacja SEO

Optymalizacja Google Page Speed

Prace interwencyjne

Publikowanie nowych treści

Testy AB

Kopia zapasowa

Odnawianie usług

Konsultacje

Link building

Google Rich Snippets

Poprawki metadanych

Integracje z systemami zewnętrznymi

Raporty

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]