Przejdź do treści

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę, uzyskać bezpłatną wycenę lub dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!

Person avatar Wypełnij formularz lub skorzystaj z kontaktu bezpośredniego. Odpowiadamy zazwyczaj tego samego dnia roboczego. Zapewniamy bezpłatną konsultację on-line w celu doradztwa i zapoznania się z projektem.

Dane kontaktowe

WeAstronauts Kraków

ul. Berka Joselewicza 14/9

31-051 Kraków

Formularz kontaktowy

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

Rozpocznij z nami projekt

W WeAstronauts Software przez lata wypracowaliśmy procesy, które umożliwiają nam efektywne wdrażanie oprogramowania dla naszych klientów. To dzięki nim jesteśmy w stanie pracować wydajnie, nie “przepalać” budżetu, a także dostarczać zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Bezpłatna wycena
 1. Weryfikacja założeń projektowych i darmowa wycena

  creating a project infographic

  creating a project infographic Oferujemy darmowe spotkanie z klientem w celu poznania jego potrzeb, weryfikacji czy istnieją na rynku gotowe rozwiązania, które można wdrożyć taniej. W innym przypadku opracowujemy możliwości i przewidujemy szacunkowy koszt wdrożenia autorskiego rozwiązania.

 2. Audyt i specyfikacja

  business analytics infographic

  business analytics infographic Analiza biznesowa jest procesem podczas którego weryfikujemy wszystkie założenia projektowe, nadajemy im priorytety oraz przygotowujemy harmonogram wdrożenia pierwszej wersji systemu. Pracujemy w taki sposób aby klient w jak najkrótszym czasie zobaczył realne efekty pracy.

 3. Product Design

  product design infographic

  product design infographic Pierwsza faza projektu skupia się na zoptymalizowaniu koncepcji projektu łącząc takie czynniki jak funkcjonalność, łatwość użytkowania, możliwość rozwoju, a także koszt i czas wdrożenia. Proces ten weryfikuje wymagania biznesu powstałe podczas tworzenia specyfikacji i zderza je z rzeczywistością.

 4. Wdrożenie aplikacji

  implementation infographic

  implementation infographic Zaangażowanie zespołu programistycznego w projekt rozpoczyna się od wybrania narzędzi, które będą wykorzystane do realizacji projektu, a także opracowania architektury (szkieletu) aplikacji, która zagwarantuje optymalny rozwój. Implementacja produktu to dynamiczny proces podzielony na etapy zwane sprintami podczas których klient na bieżąco weryfikuje postęp prac i przedstawia swoje uwagi.

 5. Backup i utrzymanie

  backup and security infographic

  backup and security infographic Posiadamy umiejętności gwarantujące klientowi spokój również po zakończeniu realizacji projektu. Zapewniamy kopie zapasowe, monitoring, a także szybko reagujący support dostępny dla wszystkich naszych klientów. Wszystko po to aby dane naszych klientów były bezpieczne i dostępne dla nich zawsze, nawet w sytuacjach kryzysowych.