Przejdź do treści

Co oferujemy?

Opieka nad biurem

Zapewniamy kompleksową opiekę nad biurem. Skupiamy się na sprawnym funkcjonowaniu, organizacji i rozwiązywaniu codziennych potrzeb, aby Twój biznes działał bez zakłóceń.

Hosting i Poczta

Nasze usługi hostingowe i poczta gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo. Zapewniamy stabilność, szybkość i profesjonalną obsługę, aby Twoja działalność online była skuteczna.

Potrzebujesz czegoś innego?

Umówmy się na kawę! Chcemy dowiedzieć się więcej o Twoim pomyśle.
Porozmawiajmy!

Dlaczego outsourcing IT to dobry pomysł?

Budowa i utrzymanie wewnętrznego działu IT wiąże się z dużym kosztem dla przedsiębiorstwa.

Rozwiązaniem tego problemu jest outsourcing IT. W ramach tej usługi firma może liczyć na wsparcie zewnętrznego zespołu przy utrzymaniu i rozwijaniu infrastruktury informatycznej, przy czym rozliczenie przeważnie odbywa się w wymiarze przepracowanych roboczogodzin. Takie wsparcie jest udzielane przez doświadczony zespół osób, których kompetencje gwarantują szybkie rozwiązanie większości problemów technicznych, co przekłada się na poprawę efektywności i rentowności biznesu.

Nasze specjalizacje

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 hello@weastronauts.com