Przejdź do treści

Co oferujemy?

Continuous Integration (CI) oraz Con

Nasze usługi CI/CD zapewniają ciągłe wdrażanie oprogramowania, co skraca czas potrzebny na wdrożenie zmian, zwiększa efektywność zespołu deweloperskiego i poprawia jakość oprogramowania.

Docker i Kubernetes

Konteneryzacja umożliwia łatwiejsze utrzymanie bardziej zaawansowanych serwisów oraz jest wstępem do zapewnienia wysokiej dostępności i skalowalności.

Monitoring w programowaniu

Nasze usługi monitoringu w programowaniu umożliwiają ciągłą kontrolę oprogramowania i reagowanie na problemy w czasie rzeczywistym.

Analiza zdarzeń w aplikacjach

Wypracowaliśmy rozwiązania związane z agregowaniem logów oraz zdarzeń w aplikacjach. Funkcjonalności pokroju powiadomień PagerDuty nie są problemem.

Support dla oprogramowania

Świadczymy usługę supportu technicznego white-label dla firm, które nie potrzebują utrzymywać własnego zespołu.

Potrzebujesz czegoś innego?

Umówmy się na kawę! Chcemy dowiedzieć się więcej o Twoim pomyśle.
Porozmawiajmy!

Co zyska Twój zespół na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań w projektach informatycznych?

Tworzenie wysokiej jakości rozwiązań IT jest procesem wymagającym ciągłego nadzorowania i koordynacji. W celu usprawnienia pracy nad projektami, warto zastosować odpowiednie narzędzia wspomagające pracę programistów.

Automatyzacja powtarzalnych czynności, narzędzia do monitorowania czy konteneryzacja, pozwalają na łatwiejsze zarządzanie projektem oraz utrzymanie go w środowisku developerskim. Dzięki temu możemy lepiej kontrolować postęp prac, a co za tym idzie, zwiększyć szanse na sukces naszego projektu.

Nasze specjalizacje

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt: