Przejdź do treści

Dlaczego warto?

1.

Korzyści z analizy biznesowej

Analiza biznesowa pozwala wskazać te elementy przedsiębiorstwa, które z powodzeniem można zautomatyzować i usprawniać. Dzięki temu nasi klienci są w stanie opierać decyzję wdrożenia konkretnych rozwiązań, bazując na konkretnych danych.

2.

Sprawdzony proces działania

Wieloletnie doświadczenie przełożyliśmy na sprawdzone procesy odpowiedzialne za sprawną analizę oraz konkretne propozycje działania. Dzięki temu nasz zespół analityczny skutecznie wykrywa i analizuje aktualne trendy i wzorce, planuje i prognozuje zapotrzebowanie oraz przewiduje szanse i zagrożenia.

3.

Oszczędność zasobów

Usprawnienie biznesu za pomocą technologii to szansa dla każdego przedsiębiorstwa na zaoszczędzenie zasobów, które następnie można ulokować w innych, bardziej kluczowych obszarach. Dzięki temu nasi klienci każdego dnia podejmują trafne decyzje biznesowe.

Usprawnienie biznesu za pomocą technologii

 • Analiza biznesowa – o usłudze

  Połączenie biznesu z technologią umożliwia optymalizację pracy przedsiębiorstwa, co automatycznie przekłada się na oszczędności zarówno ilości roboczogodzin pracowników, jak i finansów firmy – czyli dwóch kluczowych zasobów przedsiębiorstwa.

  analiza biznesowa
 • Co robimy?

  W ramach analizy biznesowej tworzymy audyt przedsiębiorstwa pod kątem możliwości technologicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zlokalizować elementy, które następnie usprawniamy za pomocą konkretnego rozwiązania.

  analiza biznesowa
 • Elementy analizy

  W skład analizy wchodzi kompleksowy audyt organizacji oraz jej elementów. Jako elementy wyróżniamy: tworzenie zasobów firmy, działanie biura, reklamę i sprzedaż, księgowość oraz kadry. To właśnie w tych obszarach najczęściej wdrażamy nasze oprogramowanie.

  analiza biznesowa
 • Darmowa konsultacja

  Zastanawiasz się nad analizą biznesową swojej firmy? Zacznijmy od rozmowy. Zamów darmową konsultację, podczas której porozmawiamy o korzyściach wynikających z zatrudnienia naszej firmy. Następnie omówimy profil Twojego przedsiębiorstwa i przygotujemy zarys kolejnych kroków. Napisz do nas na adres: hello@weastronauts.com bądź skorzystaj z formularza kontaktowego.

  analiza biznesowa

Technologiczny partner dla Twojej firmy

Usługę analizy biznesowej realizujemy w oparciu o sprawdzonego procesu działania. Nasz zespół specjalistów skutecznie wykrywa aktualne trendy i wzorce, planuje i prognozuje zapotrzebowanie oraz namierza te elementy przedsiębiorstwa, które z powodzeniem można automatyzować i usprawniać. Dzięki analizie biznesowej nasi klienci wdrażają skuteczne rozwiązania do swoich biznesów, bazując na konkretnych danych popartych wnikliwą analizą.

Podczas realizacji projektu działamy proaktywnie. Wspieramy klienta w podejmowaniu decyzji oraz tworzeniu koncepcji jego rozwiązania. Gwarantujemy, że współpracując z nami, zyskasz rzetelnego partnera technologicznego dla Twojej firmy.

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

A jeśli wolisz kontakt bezpośredni:

+48 505 727 255 hello@weastronauts.com