Przejdź do treści

Przewaga dzięki procesowi

1.

Większa kontrola nad środowiskiem

Skonteneryzowane aplikacji charakteryzują się większą przewidywalnością dzięki izolacji względem pozostałych komponentów systemu.

2.

Odporność na błędy

Docker i Kubernetes to technologie, które diametralnie ułatwiają pracę zespołów programistycznych. Jednolite środowisko schowane za abstrakcją kontenerów zwiększa zrozumienie tego, co dzieje się w aplikacji oraz eliminuje błędy związane z różnicami w konfiguracjach poszczególnych instancji.

3.

Skalowalność

Konteneryzacja to również umożliwienie skalowania naszych aplikacji. Zaprojektowanie systemu w oparciu o bezstanowe kontenery to nowoczesna forma przewidywalnego dostosowywania infrastruktury pod zmieniające się obciążenie.

Proces wdrożenia krok po kroku

 • Analiza potrzeb

  Proces wdrożenia rozpoczynamy od rozmowy z technologicznym reprezentantem firmy, bądź administratorem infrastruktury. Zwracamy uwagę na założenia biznesowe oraz technologie wykorzystane w projekcie.

  docker i kubernetes
 • Wypracowanie procedur i konfiguracji

  Podczas budowy rozwiązania zwracamy uwagę na takie aspekty jak: integracja z narzędziami CI/CD, skalowalność oraz ułatwienie pracy developerów.

  docker i kubernetes
 • Wsparcie powdrożeniowe

  Każda tego rodzaju usługa zawiera wsparcie po zakończeniu prac. Oferujemy bezpłatne szkolenia, a także oferujemy monitoring i utrzymanie.

  docker i kubernetes

Rozwiązania powstałe dla zapewnienia spokoju

Wraz ze wzrostem naszej firmy, zwiększyła się również konieczność inwestowania w narzędzia, służące do zapewnienia bezproblemowej infrastruktury serwerowej. Podjęliśmy decyzję o stworzeniu procedur związanych z utrzymaniem bezawaryjnego środowiska dla naszych klientów, a niewiele później zabezpieczyliśmy w podobny sposób wszystkie wewnętrzne projekty i maszyny developerskie.

Świadczymy usługi profesjonalnego doradztwa oraz obsługi DevOps’owej dla małych i dużych firm programistycznych.

Oferujemy wsparcie dla wszystkich firm chcących usprawnić własny system informatyczny.

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Wypowiedzi programistów

Stosujemy jedynie nowoczesne i sprawdzone technologie. Te same narzędzia wykorzystywane są przez największe firmy tworzące oprogramowanie. Daje to uniwersalność, która jest gwarantem bezproblemowego utrzymania systemu przez następne lata.

Konrad Broda
Właściciel firmy, DevOps

Integrujemy się ze wszystkimi popularnymi rozwiązaniami CI/CD przez co aplikacja może być wdrażana w każdej formie: AWS EC2, Docker Swarm czy Kubernetes.

Michał Czopek
Tech Lead

Tworzymy solidnie udokumentowane konfiguracje, które sprawdzają się w codziennej pracy programisty. Nie jest problemem podniesienie wersji systemu operacyjnego ani dodanie nowego modułu do środowiska.

Piotr Adamczyk
Backend Developer

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]