Przejdź do treści

Cechy współpracy

User avatar

Utrzymanie projektu legacy

Aż do momentu kontrolowanego wyłączenia obsługujemy pierwotne oprogramowanie. Zapewniamy monitoring, prace interwencyjne i support.

User avatar

Przygotowanie koncepcji nowego rozwiązania

Przeprowadzamy klienta przez proces Product Design'u oraz zebrania feedback'u od użytkowników aktywnego systemu informatycznego.

User avatar

Analiza trudności wdrożenia

Wspieramy w badaniu ryzyka i ocenie punktów krytycznych operacji

User avatar

Wdrożenie typu Blue/Green

Przeprowadzamy instalacje polegające na udostępnieniu nowej wersji jedynie części użytkowników w celu uniknięcia chaosu.

User avatar

Migracja oprogramowania

Dokonujemy kompleksowej migracji upewniając się, że nowe oprogramowanie zapewni ten sam zakres funkcjonalności.

User avatar

Utrzymanie powdrożeniowe

Zapewniamy wsparcie powdrożeniowe i gwarancję. Reagujemy na wszelkie zgłoszenia użytkowników zapewniając profesjonalny support.

Kompromis pomiędzy rozwojem, a utrzymaniem

Rozwój każdego oprogramowania to nieustanny kompromis pomiędzy rozwijaniem kolejnych funkcjonalności, a dbaniem o aspekty jakościowe kodu i infrastruktury. W idealnym świecie możliwe jest jednoczesne realizowanie obydwu tych celów. Niestety w praktyce, z różnych powodów aspekty jakościowe są odkładane na dalszy plan.

Jako dostawca oprogramowania często zmagamy się z wyzwaniem zrównoważenia harmonogramu prac pod względem zmaksymalizowania efektów (dostarczenia funkcjonalności, które są pożądane z punktu widzenia biznesowego), a wplecenia zadań jakościowych (które często są zbędne z punktu widzenia klienta, a o konsekwencjach związanych z ich brakiem zazwyczaj nie zdaje sobie on sprawy).

Sporym usprawnieniem, które wypracowaliśmy przez ostatnie lata są solidne procedury oraz dojrzały stos technologiczny gwarantujący jakość w większości powtarzalnych modułów aplikacji.

Wskaźniki złego kodu

Wolne działanie aplikacji

Brak wsparcia wszystkich przeglądarek

Brak wsparcia wszystkich urządzeń

Pojawiające się błędy

Czasochłonne wdrożenia kolejnych funkcji

Nieprzewidywalne działanie aplikacji

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 hello@weastronauts.com