Przejdź do treści

Co oferujemy?

Laravel Development

Posiadamy doświadczenie i know-how umożliwiające sprawny rozwój aplikacji back-endowych opartych na komponentach Laravel lub Symfony.

Next.js Development

Kompleksowo realizujemy wdrożenia zaawansowanych stron internetowych np. typu headless WordPress w celu maksymalnego zwiększenia wydajności i ulepszenia doświadczenia użytkownika.

Django Development

Realizujemy wdrożenia back-end django oraz zajmujemy się utrzymaniem istniejących projektów

Outsourcing pełnych zespołów IT

Posiadamy dobre referencje od firm dla których świadczyliśmy usługę outsourcingu programistycznego. Jesteśmy proaktywni, szybko się adaptujemy, potrafimy współpracować.

Potrzebujesz czegoś innego?

Umówmy się na kawę! Chcemy dowiedzieć się więcej o Twoim pomyśle.
Porozmawiajmy!

Twój własny dział R&D

Nie każda firma z branży pozaprogramistycznej jest w stanie pozwolić sobie na stworzenie dedykowanego zespołu do rozwoju własnych rozwiązań. Często nawet taka inwestycja nie ma sensu z uwagi na potrzebę skoncentrowania na innych obszarach działalności.

Z tego powodu warto rozważyć zatrudnienie zewnętrznego zespołu. Z perspektywy klienta lub marketingu, outsourcing nie różni się niczym od zespołu zatrudnionego na etacie.

Team programistyczny jest prowadzony przez Team Leadera, który raportuje bezpośrednio do klienta. Utrzymywana jest stała komunikacja oraz odbiór efektów poszczególnych faz prowadzonych prac.

Aspekty współpracy

Doświadczeni specjaliści

Transparentność w liczeniu godzin pracy

Dostęp do boardów z zadaniami

Regularne spotkania projektowe

Dedykowany Team Leader i Project Manager

Reagowanie na potrzeby klienta

Wysoka proaktywość

Dostosowanie do struktur firmy klienta

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]