Przejdź do treści

Proces wdrożenia krok po kroku

1.

Każdorazowy postęp widoczny od razu

Środowisko developerskie jest zintegrowane z repozytorium kodu. Znaczy to, że każda zmiana automatycznie publikowana jest w zamkniętej wersji aplikacji. Dzięki temu klient posiada realny wgląd w tok postępujących prac oraz posiada lepszą wiedzę na temat rozwijanych funkcjonalności.

2.

Publikacja przetestowanych funkcjonalności

Po szerszych testach zbieramy zmiany z ostatnich dni pracy i publikujemy na bardziej stabilnym środowisku testowym. Zastosowanie procedur opartych na kilku bramkach jakościowych minimalizuje znacząco zmniejsza możliwość zachowania błędów w finalnej wersji produktu.

3.

Analiza, poprawki i akceptacja klienta

Ostateczny głos zawsze należy do klienta. Jesteśmy responsywni na uwagi oraz testy własne nastawiając się na oddawanie produktów kompletnych, niezawodnych. Dzięki zastosowania metodyki programowania iteracyjnego ograniczamy możliwość niezrozumienia z klientem prezentując faktyczny efekt prac tak szybko jak to tylko możliwe.

Najważniejsze funkcjonalności

 • Metodyki zwinne

  Sposób, w jaki tworzymy nasze oprogramowanie, pozwala Ci systematycznie doglądać procesu tworzenia, a nam wydajniej i efektywniej reagować na zmiany koncepcji.

  ci cd
 • Continuous Integration

  Reagujemy szybko, a nasze zmiany regularnie włączamy do automatycznych środowisk testowych i developerskich. Dzięki temu nasi klienci mogą w każdym momencie podejrzeć najnowsze zmiany w projekcie.

  ci cd
 • Continuous Delivery

  Minimalizujemy potrzebę stosowania manualnych działań podczas aktualizacji oprogramowania. Wszystkie operacje są w pełni zautomatyzowane i dostarczane po pomyślnym zakończeniu testów i zatwierdzeniu przez Project Managera.

  ci cd

DevOps w każdym zespole programistycznym

W przeszłości podjęliśmy decyzję, aby nieustannie maksymalizować wydajność pracy programistów zapewniając im wsparcie inżynierów DevOps. Dzięki wypracowanym narzędziom i procedurom programiści nie muszą zajmować się typowymi problemami niewchodzącymi w skład budowy oprogramowania. Przekłada się to na szybsze wdrażanie funkcjonalności, a także ograniczenie narzutu czasowego przeznaczanego na błahe czynności jak np. przesył plików na serwer.

W swojej pracy korzystamy w popularnych i sprawdzonych rozwiązań, a automatyzację pracy realizujemy z użyciem autorskich kodów Jenkins oraz Ansible.

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy specjalistami od CI/CD. Sprawdź, co mówią o nas firmy, które nam zaufały i skorzystały z naszych usług.

Wypowiedzi programistów

Posiadamy szeroką wiedzę z dziedziny zapewnienia jakości. Korzystamy ze sprawdzonych technologii, a nasze rozwiązania zostały sprawdzone w dziesiątkach projektów wykonanych dla klientów.

Konrad Broda
Właściciel, DevOps

Dzięki automatyzacji w wypuszczaniu nowej wersji oferujemy naszym klientom stały wgląd w naszą pracę oraz wdrażane funkcjonalności.

Michał Czopek
Tech Lead

W taki system wyposażona jest każda oferowana przez nas aplikacja, dzięki czemu nie ma konieczności, aby klient samodzielnie aktualizował w swojej firmie zakupione oprogramowanie.

Maciej Warych
Developer

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 hello@weastronauts.com