Przejdź do treści

Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

1.

Dedykowane rozwiązanie iOS

Tworzymy natywne rozwiązania na system iOS. Dzięki temu nasze aplikacje są wykonane zgodnie z zaleceniami Apple, a przez to również wydajne i kompatybilne ze wszystkimi wersjami oprogramowania oraz wszystkimi urządzeniami Apple.

2.

Testowanie oprogramowania

Otrzymujesz gotowe rozwiązanie. Testowanie zostaw nam. Każde oprogramowanie przechodzi najpierw wewnętrzne, a następnie zewnętrzne testy, które pozwalają zweryfikować efektywność stworzonego projektu. Aplikacja zostaje opublikowana w sklepie AppStore dopiero po ich zakończeniu.

3.

Sprawdzony proces technologiczny

Mamy w tym doświadczenie! Każdy element projektu opieramy o sprawdzony proces, który zapewnia dostarczenie projektu na czas, zachowując przy tym najwyższą jakość rozwiązania.

Aplikacje iOS dla Twojego biznesu

 • Stosowane technologie

  Programując aplikacje na iOS korzystamy z języka Swift. Jest to najnowszy, a zarazem najpopularniejszy język programowania dla rozwiązań spod logo jabłuszka. Jest to wydajna oraz tania w utrzymaniu technologia, która jest idealnym rozwiązaniem dla każdego projektu.

 • Przebieg projektu

  Całość projektu poprzedzamy rozmowami, które pomagają nam lepiej wejść w buty drugiej strony i poznać wymiar wyzwań oraz oczekiwań naszych klientach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować idealne rozwiązania dla danego projektu, podchodząc do niego w najbardziej efektywny sposób.

 • Wsparcie poprojektowe

  Oferujemy wsparcie po zakończeniu realizacji projektu. Pomagamy naszym klientom poprzez utrzymywanie stworzonych rozwiązań oraz ich dalszych rozwój wdrażając nowe funkcje i zapewniając zgodność z kolejnymi wersjami systemu iOS.

 • Darmowa konsultacja

  Już teraz możesz umówić darmową konsultację, podczas której porozmawiamy o Twoim pomyśle i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Skorzystaj z formularza kontaktowego i zostaw kontakt do siebie. Skontaktujemy się z Tobą.

Wykorzystujemy pełny potencjał platformy Apple

Aplikacje mobilne są nieodłącznym elementem naszej codzienności. Ciężko wyobrazić sobie współczesny świat bez nich. Za ich pomocą komunikujemy się z rodziną i przyjaciółmi, wykonujemy przelewy, robimy zakupy, słuchamy muzyki, oglądamy seriale czy sprawdzamy pogodę. Zakres możliwości jest ogromny — od realizowania codziennych czynności do podejmowania ważnych decyzji.

Tworząc aplikacje na systemy iOS, uwzględniamy dobre praktyki rekomendowane przez Apple, dbając o wydajność oraz stabilność realizowanych rozwiązań. Takie podejście pozwala nam tworzyć nowoczesne aplikacje, które pozwalają realizować cele biznesowe naszych partnerów.

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Wypowiedzi programistów

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze dostępne SDK oraz biblioteki zapewniając najdłuższy czas kompatybilności z wdrażanymi przez Apple nowymi wersjami platformy iOS.

Konrad Broda
Właściciel

Zarówno podczas developmentu jak i po opublikowaniu aplikacji zapewniamy wsparcie i doradztwo w zakresie produktu. Chętnie uczestniczymy w dalszym rozwoju stając się partnerem technologicznym.

Michał Czopek
Tech Lead

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]