Przejdź do treści

Co oferujemy?

Aplikacje Webowe

Tworzymy dedykowane oprogramowanie przeglądarkowe z wykorzystaniem sprawdzonych technologii. Wdrażamy rozwiązania odpowiadające potrzebom biznesowym firm i start-upów z różnych branży.

Platformy IoT

Projektujemy, tworzymy oraz wdrażamy kompletne platformy IoT, w pełni zintegrowane z urządzeniami Twojej firmy, działamy w modelu white-label, projektujemy produkty oparte na modelu SaaS

Product Design

Tworzenie usługi lub produktu to skomplikowany proces, który wymaga solidnego planu. W WeAstronauts wspieramy firmy, które chcą stworzyć coś nowego. Przeprowadzamy klientów przez proces budowania koncepcji w sposób proaktywny.

Refactoring i Modernizacja

Specjalizujemy się w sprawnym modernizowaniu oprogramowania legacy. Potrafimy uporządkować nawet najbardziej zaniedbany projekt informatyczny oraz przeprowadzić migrację bez dyskomfortu pracowników i przestojów w firmie.

Potrzebujesz czegoś innego?

Umówmy się na kawę! Chcemy dowiedzieć się więcej o Twoim pomyśle.
Porozmawiajmy!

Jak podchodzimy do realizacji projektu serwisu internetowego?

Całość prac programistycznych rozpoczynamy od konsultacji, które umożliwiają nam zrozumienie potrzeb i oczekiwań klienta. Następnie przystępujemy do wnikliwej analizy przedsiębiorstwa. Na bazie zebranych informacji i wniosków tworzymy szczegółową specyfikację projektu. Gdy mamy już jasno określone cele i wytyczne, rozpoczynamy prace nad jego realizacją. Takie podejście minimalizuje ryzyko błędów w kolejnych etapach projektu i daje klientowi pewność, że otrzyma rozwiązanie, które w pełni odpowiada jego oczekiwaniom.

Nasze specjalizacje

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt: