Przejdź do treści

Co oferujemy?

Jak podchodzimy do realizacji projektu serwisu internetowego?

Wycena

Podczas wyceny projektu informatycznego najbardziej istotne dla nas jest dokładne zrozumienie biznesu klienta i jego potrzeb. Z tego względu chętnie angażujemy się w analizę założeń projektowych. Zazwyczaj w ramach niezobowiązującej wyceny przygotowujemy uproszczoną specyfikację projektu, zestaw klikalnych makiet interfejsu oraz proponowany harmonogram wdrożenia.

Transparentny Development

Dowiedz się sam jak wygląda praca z partnerem biznesowym, który nie ma przed Tobą tajemnic!
Jeśli projekt jest duży, dzielimy go na etapy składające się z dostarczenia konkretnych rezultatów. Każdy z etapów rozpisujemy w zrozumiałe zadania zwane epicami. W końcu oddajemy w ręce naszego klienta dostęp do wielu materiałów umożliwiających śledzenie postępu prac wliczając:

  • dynamiczną listę wszystkich zadań z aktualnymi statusami,
  • listę, na której testerzy zgłaszają błędy,
  • listę, na której zgłaszamy pomysły i wspólnie podejmujemy decyzje projektowe
  • kartę projektu i dokumentację tworzoną przez zespół projektowy w czasie trwania prac.

Zakończenie projektu

Każdy projekt kończymy przygotowaniem finalnego środowiska produkcyjnego w konfiguracji uzgodnionej z klientem. Przez miesiąc po oddaniu projektu świadczymy bezpłatną usługę monitoringu i supportu dla aplikacji. Na każdy nasz produkt udzielana jest roczna gwarancja.

Nasze specjalizacje

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]