Przejdź do treści

Technologia wysokiej klasy

1.

Uniwersalne rozwiązanie na wiele platform

Rozwiązania hybrydowe umożliwiają uruchomienie jednego kodu zarówno na Android jak i iOS. Dzięki temu oszczędzamy dwa kluczowe zasoby: czas potrzebny na stworzenie projektu oraz finanse potrzebne na późniejsze utrzymanie aplikacji.

2.

Niższy koszt wdrożenia

Rozwiązania tego typu sprawdzą się również w przypadku firm, które potrzebują aplikacji mobilnych, a nie dysponują dużym budżetem projektowym. Dzięki specyfice technologii możliwe jest stworzenie zaawansowanego rozwiązania znacznie niższym kosztem.

3.

Sprawdzone technologie

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań, takich jak React Native. Ten framework przyspiesza cały proces tworzenia aplikacji mobilnych poprzez jednoczesne budowanie aplikacji dla systemu Android i iOS. Możliwość jednoczesnego tworzenia jednego kodu na wiele platform pozwala zaoszczędzić kluczowe zasoby dla każdego przedsiębiorstwa – czas i pieniądze.

Obsługa projektu, tematy biznesowe

 • Sprawdzony proces działania

  Nasze rozwiązania opieramy o sprawdzonych proces, który dopracowywaliśmy przez lata naszej pracy. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość tworzonych rozwiązań i szybki czas realizacji.

 • Aktualność technologii

  Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego cały czas jesteśmy na bieżąco z nowościami technologicznymi w naszej branży. Łączymy sprawdzone metody działania z najnowszymi technologiami. Dzięki temu stworzone rozwiązania zawsze działają wydajnie i bez zarzutu.

 • Wsparcie poprojektowe

  Koniec projektu to dopiero początek naszej współpracy. Oferujemy pełne wsparcie poprojektowe. Wspieramy utrzymanie aplikacji oraz jej rozszerzenia o nowe funkcjonalności.

 • Darmowa konsultacja

  Zacznijmy od rozmowy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla potrzeb Twojego biznesu. Skorzystaj z formularza kontaktowego i umów się na bezpłatną konsultację.

Rozwiązania mobilne na każdą kieszeń

Aplikacje hybrydowe wcale nie odstają od swoich natywnych odpowiedników. Dzięki wielu zaawansowanym funkcjom rozwiązania tego typu doskonale sprawdzają, kiedy potrzebujemy nieskomplikowanego, lecz niezawodnego programu. To idealne rozwiązanie dla firm dysponującym małym budżetem oraz dla przedsiębiorstw, którym zależy na maksymalnym skróceniu czasu realizacji projektu. 

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Wypowiedzi programistów

W naszych projektach korzystamy z React Native. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie pragną wejść na rynek aplikacji zarówno dla systemu Android jak i iOS.

Oskar Jaworski
Junior Frontend Developer

Aplikacja hybrydowa to sposób na osiągnięcie unikalnego doświadczenia u użytkowników, gdzie przy pomocy wbudowanych mechanizmów uzyskujemy pełny dostęp do funkcji urządzenia, takich jak GPS czy aparat.

Oliwia Putyra
Junior Frontend Developer

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 hello@weastronauts.com