Przejdź do treści

Zadbaj o sukces Twojego sklepu w sieci

1.

Prosty i przejrzysty proces sprzedażowy

Przez lata wspólnie z naszymi klientami analizujemy na co zwracają uwagę użytkownicy i dlaczego najczęściej rezygnują z zakupu.

2.

Szybkie działanie pod obciążeniem

Jesteśmy dumni z sukcesów biznesowych naszych klientów. Wielokrotnie obsługiwaliśmy akcje premierowe oraz reklamowe obserwując jednocześnie jak nasze sklepy radzą sobie z ruchem przewyższającym kilka tysięcy unikalnych użytkowników na godzinę!

3.

Integracja narzędzi analitycznych

Analityka stron internetowych to jedna z podstaw dzisiejszego marketingu online. Jej odpowiednie wdrożenie pozwala mierzyć kluczowe parametry wpływające na wyniki biznesowe, co pozwala na ich analizę oraz usprawnienie.

Dlaczego warto wybrać WooCommerce?

  • Integracja z bramkami płatności

    To Ty decydujesz, jakie metody płatności są aktywne w Twoim sklepie. Dzięki integracji z najpopularniejszymi bramkami bez trudu dobierzesz rozwiązanie dostosowane do preferencji swoich klientów. Niezależnie od wyboru bramki masz pewność, że proces płatności przebiegnie szybko, łatwo i bezpiecznie dla obu stron.

  • Integracja z platformami kurierskimi

    Dzięki wtyczkom możesz szybko i sprawnie przekazywać informacje o chęci nadania przesyłki, zintegrować swój sklep z kilkudziesięcioma firmami kurierskimi, dodawać nowe metody wysyłki i swobodnie nimi zarządzać. To kluczowe elementy dla każdego sklepu, ponieważ klienci mają różne preferencje zakupowe. Wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom jest kluczem do zwiększenia sprzedaży.

  • Integracja z platformami reklamowymi

    Google Merchant Center, Google Ads, Facebook Ads. WooCommerce zapewnia gotowe rozwiązania, które sprawią, że integracja reklam produktów Twojego sklepu jest znacznie prostsza. Za pomocą kilku kliknięć zintegrujesz swój sklep z rozwiązaniami reklamowymi e-commerce, zapewniając stałą aktualizację listy produktów.

Dlaczego własny sklep opłaca się bardziej niż usługa abonamentowa?

Na rynku istnieje wiele firm oferujących sklep internetowy jako usługę abonamentową.  Takie rozwiązanie sprawdza się w pierwszych miesiącach prowadzenia biznesu, ponieważ charakteryzuje je niski koszt wdrożenia, oferując przy tym gorszą jakość i mniejszą swobodę działania. Patrząc jednak długofalowo, rozwiązania typu WooCommerce są o wiele lepszym wyborem w porównaniu do gotowych rozwiązań SaaS. Istotnym czynnikiem jest brak opłat abonamentowych, które w dłuższej perspektywie pokrywają cenę stworzenia indywidualnego sklepu internetowego.

Dla każdej firmy, która przetestowała już swój produkt lub usługę i jest pewna swojej pozycji na rynku, rekomendujemy inwestycję w WooCommerce. Tworzymy dedykowane rozwiązania, dzięki którym rozwiniesz potencjał swojego sklepu i zbudujesz przewagę nad swoją konkurencją.

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Wypowiedzi programistów

Od wielu lat tworzymy rozwiązania oparte o WordPress. Za sprawą naszej wiedzy i doświadczenia, jesteśmy w stanie dopasować go idealnie do Twoich potrzeb. Integracje z zewnętrznymi usługami, takie jak systemy ERP, CRM czy sklepy internetowe to dla nas nie problem!

Piotr Adamczyk
Backend Developer

Największą zaletą WooCommerce jest jego elastyczność. W wersji podstawowej jest to zwykły sklep internetowy, lecz instalując jedną wtyczkę, możemy zmienić go w system do kupna biletów na wycieczkę, rezerwacji wizyt w gabinecie, sprzedaży e-booków lub subskrypcji kursów video. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Krzysztof Brańka
Full-Stack Developer

Specjalizujemy się również w programistycznych modyfikacjach silnika WooCommerce. W przypadku bardziej zaawansowanych sklepów, jesteśmy w stanie wyraźnie zoptymalizować działanie strony lub dodać niestandardowe funkcjonalności.

Konrad Broda
Właściciel

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]