Przejdź do treści

Historia stworzenia sklepu internetowego Healthyomnomnom dla YouTuberki Ireny Owsiak

Naszym celem było stworzenie przyjaznego użytkownikom, przejrzystego sklepu internetowego dla branży life-style. Użycie autorskiego systemu bloków Gutenberg wraz z zaawansowanym mechanizmem pamięci podręcznej skutkuje rewelacyjnymi wynikami wydajności 95+ punktów w testach Google Page Speed.

Nazwa Healthy Omnomnom
Adres strony internetowej healthyomnomnom.pl
Technologie
header
Nazwa Healthy Omnomnom
Adres strony internetowej healthyomnomnom.pl
Technologie

Najważniejsze funkcjonalności

 • Edytor blokowy

  Struktura strony oparta jest na blokach – pojedynczych, łatwo edytowalnych elementach, pozwalających na prezentację produktów, rabatów i pakietów. Administrator strony nie musi dostosowywać się do sztywno ustalonego układu, może natomiast w prosty sposób zmieniać kolejność bloków lub je ukrywać, bez konieczności usuwania całej treści.

 • Bogata oferta

  Strona reprezentuje pełen zestaw narzędzi i widoków, który spełnia wymagania i potrzeby potencjalnego klienta. Zawiera blog z ciekawymi artykułami, sklep oferujący różnorodne przepisy, webinary czy ebooki, kalkulator dietetyczny z możliwością obliczenia zapotrzebowania kalorycznego i wiele innych.

 • Konfigurowalne produkty

  Produkty dostępne w sklepie mają wiele różnych opcji, m.in. wybór liczby kalorii, długości jadłospisu oraz rodzaju diety. Klienci sklepu mogą w łatwy sposób wybrać najlepszą dla nich konfigurację produktu i dokonać zakupu.

 • Integracje z wtyczkami

  Strona została zintegrowana z wieloma wtyczkami, m.in. z Tpay – systemem umożliwiającym szybkie płatności, MailerLite – platformą do zarządzania newsletterem oraz iFirma – programem służącym do obsługi faktur.

Podjęte działania

Wypowiedzi programistów

Postawiliśmy na sprawdzone technologie i wysoki stopień optymalizacji aby zapewnić odpowiednią wydajność nawet w przypadku zwiększonego ruchu. Wynik Google Page Speed 95+ punktów to norma dla podstron sklepu.

Maciej Warych
WordPress Developer

Integracja z takimi systemami jak tpay, iFirma czy Mailer Lite to znaczne usprawnienia codziennych procesów takich jak np. wystawianie dokumentów sprzedażowych.

Krzysztof Brańka
Back-end Developer

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 hello@weastronauts.com