Przejdź do treści

Co oferujemy?

Co różni aplikację natywną od hybrydowej?

Aplikacja natywna to aplikacja, która została stworzona z myślą o określonej platformie (np. Android, iOS) i jest pisana w języku programowania specyficznym dla tej platformy (np. Java lub Kotlin dla Androida, Swift lub Objective-C dla iOS). Aplikacje natywne mają dostęp do pełnej funkcjonalności systemu operacyjnego i są zoptymalizowane pod kątem konkretnej platformy, co oznacza, że w teorii działają nieco lepiej i są bardziej responsywne niż aplikacje hybrydowe.

Aplikacja hybrydowa to natomiast aplikacja, która została napisana przy użyciu technologii webowych i następnie opakowana w warstwę natywną, która pozwala na jej uruchomienie na różnych platformach mobilnych. W przypadku aplikacji hybrydowych korzysta się z tych samych kodów źródłowych, co pozwala na oszczędność czasu i kosztów w procesie tworzenia aplikacji na różne platformy. Jednak, w porównaniu z aplikacjami natywnymi, aplikacje hybrydowe w szczególnych przypadkach posiadają ograniczenia, natomiast mowa tu o bardzo specyficznych rozwiązaniach.

Dzisiejsze aplikacje hybrydowe są praktycznie nie do odróżnienia od natywnych i w większości przypadków są uzasadnionym, bardziej opłacalnym wyborem. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania darmowego doradztwa!

Nasze specjalizacje

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]