Przejdź do treści

Przykładowe zastosowania

User avatar

Systemy do zarządzania firmą (ERP)

Prowadzenie projektów, zarządzanie zadaniami, kierowanie zespołem, finanse i księgowość, obieg dokumentów, hierarchia uprawnień

User avatar

Aplikacje na styku klient-organizacja (CRM)

Prowadzenie leadów, profil klienta, zarządzanie komunikacją, wysyłanie maili, przypomnienia

User avatar

Automatyzacja procesów

Powiadomienia, pager-duty, śledzenie zadań

User avatar

Sprawdzenie pomysłu – MVP

Specjalizujemy się w sprawnym dostarczaniu gotowych do publikacji mikro-aplikacji służących do weryfikacji założeń bisnesowych.

User avatar

Oprogramowanie SaaS

Kompleksowe projektowanie i budowa oprogramowania, które może być sprzedawane jako usługa abonamentowa

User avatar

Wyświetlanie danych

Zaawansowany interfejs użytkownika, wykresy, agregowanie dużych ilości danych, generowanie raportów, poziomy uprawnień

Czym jest aplikacja webowa?

Aplikacje webowe to aktualnie najpopularniejsza i najbardziej wszechstronna forma oprogramowania dla biznesu. Są to aplikacje, które dostępne są z poziomu przeglądarki internetowej, w formie zwykłej strony internetowej. Z tego względu, użytkownik może z nich korzystać na różnych urządzeniach z dostępem do internetu, takich jak komputer, telefon komórkowy czy tablet, bez potrzeby żadnych dodatkowych instalacji.

Standardowe strony internetowe głównie służą do wyświetlania i prezentacji treści użytkownikom (np. strona restauracji). Aplikacje webowe natomiast, realizują konkretne operacje biznesowe (np. obsługa zamówień, generowanie faktur, komunikacja z kurierami), a więc najczęściej skierowane są do pracowników danej firmy. Możliwości aplikacji webowych są niemal nieograniczone, tak więc mogą one wspierać każdą przestrzeń Twojego biznesu.

Zalety aplikacji webowych

1.

Łatwa obsługa

Oprogramowanie w przeglądarce cieszy się największą sympatią wśród użytkowników ze względu na intuicyjność. Do korzystania z aplikacji wystarczy jakakolwiek przeglądarka internetowa, a program jest dostosowany do komputerów, tabletów i smartfonów.

2.

Niższy koszt wdrożenia

W porównaniu do tradycyjnych aplikacji desktopowych nowoczesne aplikacje webowe tworzy się szybciej i taniej. Łatwiej również utrzymać kod takiego programu wobec nieustannie zmieniających się technologii, a więc oprogramowanie webowe jest tańsze w obsłudze.

3.

Baza pod dalszy rozwój

Aplikacje webowe łatwo aktualizować, więc nie musimy realizować całego zakresu funkcjonalności „na raz”. Tworzymy systemy z myślą o dalszym rozwoju, w każdym miejscu pozostawiając przestrzeń na usprawnienia i nowe funkcje. Przygotowanie serwisu nawet w minimalnym zakresie (MVP) w żadnym przypadku nie sprawi, że jego późniejszy rozwój będzie bardziej kosztowny.

Usprawnij swoją firmę dzięki dedykowanej aplikacji webowej

 • Od koncepcji do działającego produktu

  Poprzez analizę biznesową i wspólne warsztaty dokładnie określamy funkcje, jakie ma realizować tworzone rozwiązanie. Oferujemy w pełni szczere doradztwo, z naciskiem na opłacalność względem poziomu skomplikowania aplikacji. Po zakończeniu fazy rozwoju i wdrożenia, klient otrzymuje gotowy rynkowo produkt wraz z gwarancją i pełnym wsparciem technicznym.

 • Szybka aplikacja o nowoczesnym wyglądzie

  Tworzymy aplikacje typu SPA (ang. Single Page Application), które działają wyjątkowo szybko i wydajnie. Patrzymy na rozwiązanie oczami użytkownika. Projektujemy praktyczne i intuicyjne interfejsy przy jednoczesnym zachowaniu estetyki i nowoczesnego designu.

 • Zaawansowany system uprawnień i bezpieczny dostęp

  Wykonywane przez nas aplikacje są bezpieczne i pozwalają kontrolować uprawnienia użytkowników. Ustalamy przewidywane role w systemie i zakres czynności, na które pozwalają. Na tej podstawie umożliwiamy wprowadzenie dodatkowych mechanizmów bezpieczeństwa, takich jak logowanie dwuskładnikowe (2FA) czy filtracja adresów IP.

 • Indywidualna struktura organizacji i model SaaS

  W naszych serwisach realizujemy podział użytkowników na działy, firmy czy jednostki organizacyjne. Dzięki temu możesz odwzorować strukturę swoich pracowników lub w całości dostosować produkt pod sprzedaż dla klientów zewnętrznych w modelu SaaS (Software as a service).

 • System powiadomień i przypomnień

  Nasze serwisy umożliwiają wysyłanie powiadomień i przypomnień w czasie rzeczywistym w formie informacji na stronie, wiadomości email czy SMS. Ponadto widoki mogą na bieżąco się aktualizować, nie wymagając od użytkownika manualnego odświeżania strony.

 • W cenie aplikacji wersja na telefon

  Serwis przygotowujemy w formie responsywnej – dostosowującej się do małych urządzeń, takich jak telefon czy tablet. To wielka oszczędność zasobów finansowych, ponieważ nie musimy przygotowywać osobnej aplikacji mobilnej. Dzięki temu otrzymujesz serwis, który jest dostępny bez instalacji, z każdego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu.

 • W oparciu o chmurę

  Nasze serwisy opieramy na rozwiązaniach chmurowych (AWS), co znacząco zwiększa zakres ich funkcjonalności oraz możliwości. Niezależnie, czy Twój produkt będzie potrzebował rozwiązań Big Data, AI, IoT czy po prostu nielimitowanej przestrzeni dyskowej, sprostamy tym wyzwaniom.

Aplikacja Webowa, a Aplikacja Desktopowa

Aplikacja WebowaAplikacja Desktopowa
DostępnośćAplikacja webowa posiada najwyższą możliwą dostępność, ponieważ jest dostępna z poziomu przeglądarki internetowej z każdego miejsca na świecie oraz dowolnego urządzenia mobilnego.Aplikacja desktopowa musi być zainstalowana na konkretnym urządzeniu.
AktualizowanieAktualizacje przebiegają poza urządzeniem użytkownika. Odwiedzający odświeża stronę i widzi nową wersję aplikacji.W przypadku starszych aplikacji należy ręcznie zaktualizować aplikację na każdym urządzeniu użytkownika.
System operacyjnyPonieważ program uruchamiany jest w przeglądarce, system operacyjny nie ma żadnego znaczenia.Aplikacja desktopowa musi posiadać osobne wersje dla systemów operacyjnych z różnych rodzin (Windows, macOS, Linux).

Gotowe moduły

Autoryzacja dwu-etapowa

Zaawansowany system uprawnień

Nowoczesny interfejs użytkownika

Powiadomienia

Generowanie plików Word i PDF

Generowanie raportów CSV i XLSV

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Wypowiedzi programistów

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy rozważające wdrożenie oprogramowania w swojej firmie. Doradzimy bezkosztowo, a oprócz tego zaproponujemy korzystne warunki współpracy.

Konrad Broda
Właściciel

Cechujemy się przede wszystkim partnerskim podejściem do każdego klienta. Z powodzeniem wdrażamy się w struktury firmy, dla której tworzymy oprogramowanie oraz doradzamy na każdym etapie realizacji.

Michał Czopek
CTO

Technologicznie dbamy, aby nasze oprogramowanie zawsze przodowało pod względem bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Piotr Adamczyk
Backend Developer

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 hello@weastronauts.com