Przejdź do treści

Dlaczego warto nam zaufać?

1.

Sieć bez awarii

Pokonaj problemy z internetem. Posiadamy doświadczenie w zapewnianiu stabilnej infrastruktury sieciowej odpornej na usterki.

2.

System usprawniający pracę biura

Dostarczamy rozwiązania usprawniające pracę takie jak: dyski sieciowe dostępne z każdego miejsca na Ziemi, automatyczne kopie zapasowe komputerów w firmie, oprogramowanie monitorujące bezpieczeństwo urządzeń pracowników firmy.

3.

Bezpieczne środowisko pracy

Stosujemy nowoczesne rozwiązania filtrowania ruchu (firewall) skutecznie ograniczające dostęp osobom niepowołanym. Znacząco zmniejszamy podatność na zakażenie komputera wirusem.

Zalety instalacji sieciowych

 • O usłudze

  Wykonujemy instalacje sieciowe w biurze, firmie, sklepie zgodne z aktualnymi standardami i dobrymi praktykami. Korzystamy ze sprzętu renomowanych marek takich jak: Cisco, Mikrotik, Ubiquiti, Synology czy QNAP.

 • Co robimy?

  Bierzemy odpowiedzialność za kompleksową realizację, począwszy od wybrania sprzętu aż do zapewnienia bezproblemowego działania.

  Bright Junior Media
 • Darmowa konsultacja

  Zastanawiasz się nad wdrożeniem sieci w biurze lub usprawnieniem obecnej? Zacznijmy od rozmowy. Umów darmową konsultację, podczas której przedstawisz nam swoje oczekiwania. Na podstawie uzyskanych informacji zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Zadbaj o nowoczesną sieć w Twojej firmie

Sieć informatyczna w biurze jest narzędziem pracy, które musi być sprawne i wydajne. Przekłada się to na wiele czynników takich jak: bezpieczeństwo, tempo pracy, a nawet nastroje pracowników. Nikt nie lubi, gdy internet działa wolno lub co chwilę się rozłącza!

Profesjonalna modernizacja sieci biurowej wcale nie musi być droga. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt, a następnie przeprowadzimy jego instalację. Umów się na bezpłatną konsultację i przekonaj się sam.

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Wypowiedzi programistów

Współpracujemy z firmami na zasadzie wsparcia informatycznego. Zapewniamy kompleksową realizację instalacji sieciowej w firmie, a następnie udostępniamy technika wykonującego prace konserwacyjne i interwencyjne wtedy, gdy to konieczne. To dużo bardziej opłacalne dla naszych klientów niż zatrudnienie specjalisty na etat.

Konrad Broda
Właściciel firmy, DevOps

Jesteśmy specjalistami z dziedziny oprogramowania oraz budowy infrastruktury serwerowej. Dzięki temu sprawnie pomagamy w problemach dotyczących różnych warstw informatycznych.

Michał Czopek
Tech Lead

Nasi technicy są dostępni „pod telefonem”, gdy tylko tego potrzebujesz. Reagujemy szybko i sprawnie pomagamy w codziennych problemach.

Oskar Jaworski
Developer, Support Assistant

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]