Przejdź do treści

Posiadamy doświadczenie

User avatar

Projektowanie systemów SaaS i PaaS

Kompleksowo wspieramy firmy, które posiadają pomysł na własny produkt bazujący na infrastrukturze chmurowej.

User avatar

Migracja oprogramowania do chmury

Planujemy i przeprowadzamy migracje oprogramowania, które wymaga zmiany architektury ze względu na obciążenie lub nowe założenia projektowe.

User avatar

Systemy IoT

Często pracujemy dla producentów sprzętu z branży IoT jako wykonawca oprogramowania. Doskonale odnajdujemy się w nowoczesnych platformach IoT Cloud.

User avatar

Zarządzalny Kubernetes

Pomagamy w utrzymaniu infrastruktury aplikacji skonteneryzowanych (Docker i Kubernetes) w przypadku, gdy klient nie chce zajmować się warstwą sprzętową.

User avatar

Big Data

Doradzamy klientom operującym na dużych zbiorach danych. Implementujemy wydajne serwisy wykorzystujące dane.

User avatar

Automatyczne skalowanie zasobów

Przygotowujemy efektywne konfiguracje infrastruktury chmurowej AWS, które nie generują zbędnych kosztów.

Czym jest Oprogramowanie Cloud? Jakie ma zalety?

Z perspektywy Software House, oprogramowanie cloud’owe to rodzaj aplikacji, która jest uruchamiana i dostarczana z tzw. chmury, zamiast być instalowana na serwerach klienta lub na komputerach użytkowników końcowych. Oprogramowanie to jest zarządzane przez dostawcę usług chmurowych, którzy zapewniają infrastrukturę bez konieczności zajmowania się warstwą serwerową.

W prostych słowach, użytkownika chmury nie interesuje fizyczny serwer. Otrzymuje on działającą usługę i gwarancję, że będzie ona funkcjonować poprawnie.

Dodatkowo, oprogramowanie tego rodzaju może być bardziej skalowalne, co oznacza, że ​​może łatwo rosnąć wraz z rozwojem biznesu klienta. Dostawcy usług chmurowych zwykle oferują elastyczne plany cenowe, dzięki czemu klienci mogą wybierać odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb, a jednocześnie nie ponoszą niepotrzebnych kosztów.

Korzyści z wybrania chmury

Skalowalna infrastruktura

Przewidywalność

Szybkość wdrożenia

Odporność na awarie

Dedykowany support

Oszczędność pracy ludzkiej

Wydajność

Bezpieczeństwo danych

Gotowe narzędzia

Dojrzałość technologii

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]