Przejdź do treści

Cotembo — Platforma Identyfikacji Klienta dla instytucji finansowych

Dla holenderskiej firmy Cotembo zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy produkt SaaS, będący platformą KYC (Know Your Customer), służącą do oceny ryzyka podmiotów z całego świata.

Za pomocą zaawansowanych formularzy, firmy z sektorów finansowych czy prawnych mogą przeprowadzać złożone audyty, w celu weryfikacji poziomu zaufania własnych klientów.

Nazwa Cotembo
Adres strony internetowej getcotembo.com
Projekt został zrealizowany we współpracy z
cotembo2
Nazwa Cotembo
Adres strony internetowej getcotembo.com
Projekt został zrealizowany we współpracy z

Najważniejsze funkcjonalności

 • Ocena ryzyka

  Podmiot udzielając odpowiedzi na czasem nawet kilkadziesiąt pytań, weryfikowany jest przez system za pomocą odpowiedniego algorytmu oceny ryzyka. System, dzięki różnym integracjom z API, weryfikuje tożsamość powiązanych osób, sprawdza listy sankcji, długów czy powiązań politycznych. Wszystkie te akcje wykonywane są automatycznie, znacznie usprawniając tego typu procesy dla firm, które ich potrzebują.

  cotembo
 • Produkt SaaS

  Wykonany system jest produktem sprzedawanym w modelu SaaS. Zleceniodawca projektu sprzedaje do niego dostęp własnym klientom. System jest przystosowany pod taki model – zakłada on istnienie wielu firm, posiadających odizolowane dane oraz własnych użytkowników. System zakłada również różne plany abonamentowe – ograniczając dostęp do poszczególnych funkcjonalności klientom mniej uprawnionym.

  cotembo
 • Intuicyjny interfejs

  Interfejs graficzny serwisu projektowany był wraz z zespołem naszego klienta, aby wykorzystać jego wiedzę branżową do osiągnięcia rozwiązań jak najbardziej intuicyjnych, optymalnych pod codzienną pracę. Szata graficzna projektu jest prosta i czytelna.

  cotembo
 • Zaawansowane kwestionariusze

  Serwis umożliwia budowę własnych kwestionariuszy, mogących składać się nawet z setek pytań różnego typu. Dzięki mechanizmowi drag and drop, użytkownik w wygodny sposób może umieszczać pytania, określając przy tym zaawansowane parametry, takie jak przewidywane poziomy ryzyka, czy zezwolenie na przesył załączników. Kwestionariusze te są autorskim rozwiązaniem, pozwalającym na warunkowe wyświetlanie pytań, w zależności od udzielonych poprzednio odpowiedzi.

  cotembo
 • Bezpieczeństwo

  System oferuje wiele mechanizmów bezpieczeństwa tak jak logowanie dwuskładnikowe (2FA), filtrację adresów mailowych czy adresów IP. Zaawansowany system uprawnień pozwala w elastyczny sposób określać użytkownikom systemu, które operacje mogą oni wykonywać.

  cotembo

Podjęte działania

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 hello@weastronauts.com