Przejdź do treści

Rozwiń swoją firmę za pomocą Content Marketingu

1.

Dedykowana szata graficzna

Tworząc oprawę graficzną bloga, dostosowujemy ją pozostałych podstron, dzięki czemu zachowujemy spójny charakter i kolorystykę. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań – każdy element graficzny jest starannie zaprojektowany i zgodny z oczekiwaniami klienta.

2.

Wydajne rozwiązania

Każdy projekt cechuje wysoka wydajność, która wpływa na szybkość wczytywania witryny, czyli jeden z najważniejszych aspektów dla współczesnego odbiorcy. Stosując odpowiednie rozwiązania technologiczne, łączymy stabilność oraz przewidywalność projektu.

3.

Wsparcie powdrożeniowe

Stworzenie bloga to dopiero początek. Po oddaniu projektu wspieramy klienta w dalszym rozwoju projektu, jego dostosowywaniu oraz rozszerzeniu o dodatkowe funkcjonalności.

Co cechuje nasze blogi WordPress?

 • Optymalizacja pod SEO

  Wszystkie rozwiązania tworzymy z myślą o zabiegu pozycjonowania w wyszukiwarkach. Dbamy o każdy element , kodując blog zgodnie z dobrymi praktykami, tym samym wspierając prowadzone działania SEO.

 • Zgodność z zasadami UI/UX

  Projektując blogi, kluczowym czynnikiem jest odbiór publikowanych treści przez czytelników. To najważniejszy aspekt całego projektu, ponieważ nawet najbardziej merytoryczne i wyszukane treści mogą nie zostać dobrze odebrane, jeżeli ich warstwa wizualna nie będzie na odpowiednim poziomie.

 • Dedykowane funkcjonalności

  Oferujemy stworzenie dedykowanych funkcji oraz rozszerzeń, dostosowując rozwiązanie pod wymagania klienta. Kodujemy zgodnie z zaleceniami i sami chętnie wychodzimy z inicjatywą. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, jeśli tylko są one możliwe do wdrożenia pod względem technicznym.

  analiza zdarzeń w aplikacjach

Blog to must have każdej strony internetowej

Każda witryna, bez względu na branżę, powinna posiadać blog. Prawidłowo prowadzone działania content marketingowe wspierają rozwój biznesu oraz wzbudzają zainteresowanie potencjalnych klientów. Bez względu na to czy prowadzisz działania SEO, czy budujesz wizerunek za pomocą Social Mediów, blog to narzędzie, które wniesie Twoje działania na nowy poziom.

Nasze rozwiązania tworzymy w zgodzie z zasadami SEO oraz UX/UI. Każdy stworzony blog charakteryzuje wysoka wydajność oraz odpowiednio dobrana warstwa graficzna, która zwiększa komfort odbioru treści przez czytelników.

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów potwierdzają, że jesteśmy firmą godną zaufania. Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, przejrzysty model współpracy, terminową realizację oraz wsparcie techniczne.

Wypowiedzi programistów

System WordPress oferuje stworzenie autorskiego szablonu, który sprawi, że Twój blog będzie się wyróżniać na tle innych. Z pewnością pozwoli to dotrzeć do większej liczby odbiorców. Dodatkowo obsługa panelu WordPressa jest prosta i intuicyjna – nie wymaga od administratora znajomości języków programowania.

Maciej Warych
WordPress Developer

Główną zaletą wdrażania blogów internetowych przy wykorzystaniu WordPress jest oszczędność czasu. Rozwiązania jakie niesie za sobą WordPress są proste i przyjemne do wdrożenia, dzięki czemu proces tworzenia strony staję się znacząco mniejszym etapem niż przy wykorzystaniu konkurencyjnych technologii.

Jakub Podsiadło
Frontend Developer

Nasi klienci

Masz pytania? Napisz do nas!

Chcemy zostać Twoim partnerem technologicznym. Spotkajmy się w biurze lub umówmy się na wirtualną kawę, aby porozmawiać o Twoich pomysłach. Chętnie doradzimy i opowiemy o naszych doświadczeniach. Do zobaczenia!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

A jeśli Ty również preferujesz bezpośredni kontakt:

+48 505 727 255 [email protected]